jakie studia ii stopnia po zarzadzaniu

jakie studia ii stopnia po zarzadzaniu

Weight Loss Ads – odkryć tajemnicę powodów są śmieszne

Widziałeś w swoim ulubionym czasopiśmie lub na zasadach komercyjnych? Najnowsze ogłoszenia odchudzania Szanse są, widziałem jedną z trzech odmian:

1. Całkowicie asinine rodzaju, że obiecuje abs six-pack, spadek 40 rozmiary sukienki, i stracić 200 funtów w ciągu tygodnia … wszyscy bez zmiany aktualnej diety lub ćwiczenia … w ciągu zaledwie 3 minut dziennie!

2. najlepszych suplementów odchudzających, które odbędą bieżące rutynowych i podwójnych lub potrójnych wyniki noc.

3. Ostatnio lemoniada, owoce, czekoladowe ciasteczka dieta, która pozwoli Ci jeść co chcesz i jeszcze schudnąć.

Problem z wszystkich trzech z nich jest to, że żaden z nich nie są realistyczne. Realistyczne nie sprzedaje.

Znalezienie jeden skrajny przypadek, czy prawdziwe, czy złożony, jest znacznie łatwiejszy w użyciu i pokazać ludziom, co naprawdę nie jest dla nich możliwe.

Pewnie, że daje mikroskopijne zrzeczenie się u dołu, który mówi coś w rodzaju: „Te wyniki nie są często (i nie możemy nawet uwierzyć, że mogą korzystać z tych zdjęć, historie i fikcyjne badania odchudzania aby przekonać się inaczej). „

Prawda do utraty wagi nie potrzebuje reklamy lub handlowych, ponieważ nikt nie będzie go kupić, a co ważniejsze, nikt nie może go sprzedać:

„Mniej jeść, poruszać się!”

Oczywiście, mnóstwo ekspertów i guru fitnessu próbować sprzedawać to poprzez wymyślanie własnych dogmatyczne rutyny ćwiczeń lub diety ekstremistyczne, ale to tylko dlatego, że nie ma pieniędzy, aby być w książce, która składa się z czterech słów:

„Mniej jeść, poruszać się!”

Następnym razem, kiedy zobaczysz reklamę odchudzania, wyobraźcie sobie, że to powiedział, tylko te cztery słowa.

Czy to aby zwrócić uwagę czy też podjąć działania na nim?

W tym momencie, to prawdopodobnie nie będzie, bo już wiem, co trzeba zrobić, ale nie jesteś po prostu robi.

Łatwiej szukać wyimaginowanej magiczną pigułkę i udawać, że robisz coś, co porusza cię bliżej do celu, a przynajmniej spróbować, ale nie jesteś.

Jesteś tylko gra na zwłokę i unikanie nieuniknionego świadomość, że trzeba dokonać prostych zmian w stylu życia oraz podstawowe dla najszybszych i najbezpieczniejszych utratę tłuszczu możliwe.

Zapomnij o tych reklam odchudzania, a odebrać je od siebie od teraz zamiast śpieszył się do zakupu następnego produktu, który skończy się siedzi gdzieś na półce, a nadal próbuje naprawdę schudnąć.

Jeszcze więcej wskazówek i porad dotyczących odchudzania reklam, dołączyć do nas na # 1 miejscu w sieci dla wszystkich rzeczy zdrowie i kondycję, a ty nigdy nie zgadniesz, co dzisiejsze blogu o … (podpowiedź: To nie ma nic zrobić z artykułu po prostu czytać.)

– autor artykułu