jakie studia humanistyczne sa oplacalne

jakie studia humanistyczne sa oplacalne

Splurging- boli każdy raz na jakiś czas

Tak często, gdy jesteśmy dieta mamy dostać się na pewne impulsy mają małą gałką lodów lub zjeść tę paczkę chipsów pozostawione bez opieki na naszym stole. Choć taka sytuacja może wydawać się nieszkodliwe, rzeczywista prawda jest taka, że ??jeden mały offset naszej diecie może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji do czynienia.

Mówimy do siebie, że straciliśmy dobrą ilość pod względem masy, a teraz powinniśmy nagradzać się z małym poczęstunkiem. Taka postawa staje się zdradliwe w dłuższej perspektywie jednak jak będziemy jeść te małe smakołyki w końcu odejście całkowicie wyłączyć naszej diecie. Niestety podczas mojego diety rutyny I spadły ofiarą kilka razy, aby pozwolić luźny sposób raz na jakiś czas, aby jeść, że „mały” kawałek pizzy.

Mój ostatni taki epizod można prześledzić kilka tygodni temu. Właśnie przybył w Austin chętni do rozpoczęcia mojego nowego stylu życia poprzez uczestnictwo uczelni orientację. Po osiedleniu się i robi niezbędne wymagania, że ??nadszedł czas, aby mieć jakiś obiad. Zaznajomiony z kursów serwowane w stołówce, nie byłem pewien co zamówić zastąpić diety byłem obecnie. Pozorny podkreślił nietypowym środowisku szybko przeszedł linię wyborze litra lodów czekoladowych i pół litra wody. Wiedziałem, że w głębi duszy, że taki zakup to będzie nic, ale szkodliwe dla mojego planu, a ja traciłem wszystko osiągnąłem do tej pory. Niemniej jednak, kolejna potężna reakcja emocjonalna wyzwalane i kupiłem lody.

Zrozumienie, jak mógłbym popełnił wielki błąd, powiedziałem sobie, że jem jedną lub dwie łyżki i dać resztę do kogoś innego. Kładę łyżkę do kartonu, filcu czułością jak moje naczynie wyciąć śmietanę tak doskonale, uzyskał średniej wielkości łyżkę substancji, i umieścić go na ustach. Czułem poczucie szczęścia i euforii.

– autor artykułu