jaka praca z wyksztalceniem podstawowym

jaka praca z wyksztalceniem podstawowym

Utrata wagi jako rodzina – Pierwsze wszyscy zaangażowani

Nie zawsze jest łatwo dostać rodzina zainteresowany odchudzania i zdrowego odżywiania. Ale, gdy dostaniesz je zaangażowane mogą być ogromne wsparcie dla ciebie, gdy próbują schudnąć.

Przed rozpoczęciem na nowy plan diety dla swojej rodziny, należy pamiętać, że dieta jest utworzenie jest odpowiedni dla wszystkich członków rodziny. Twój małżonek będzie wymagać różnych wielkości porcji niż ty i dzieci mają różne potrzeby żywieniowe, jak również.

Jednym z najlepszych sposobów, aby zacząć jeść więcej zdrowych posiłków jest przejść przez spiżarni i lodówce i pozbyć się wszystkich „śmieciowego” jedzenia jak frytki i lody. Następnie przejdź do sklepu i zaopatrzyć się w więcej zdrowej żywności, takich jak świeże warzywa i owoce, pieczone chipsy i deserów niskotłuszczowych.

To zajmie trochę czasu dla swojej rodziny, aby przyzwyczaić się do jedzenia zdrowszej żywności – szczególnie jeśli są przyzwyczajeni do McDonalda czy Kentucky Fried Chicken na kolację. Trzymać się go i będą szybko jak to jeszcze lepiej!

Zrób grę planowania posiłku. Mają każdy członek rodziny zasugerować zdrowych potraw i wybrać dania główne i desery, które pasują do siebie doskonale. Zawierać warzywa i sałatki i masz obiad. Jeśli członek rodziny ma ulubionego wysokokaloryczne jedzenie, szukać sposobów, aby obniżyć kalorii.

To może być trudne do znalezienia zdrowej żywności, że cała rodzina będzie się podobają. Ale wierz mi, to będzie warte czasu i wysiłku, aby znaleźć te, które będą. Można również poinformować innych członków rodziny plan i gotować własną wersję zdrowego obiadu. Możesz być zaskoczony, że smaczne posiłki wymyślić.

Naucz rodzinę temat dobrego odżywiania. Pokaż im piramidy żywieniowej i jak odnosi się do wielkości porcji. Najlepiej rozpocząć w czasie, gdy dzieci są małe, ale nigdy nie jest za późno, aby jeść zdrowo. Pierwsze całą swoją rodzinę udział w ćwiczeniu to kolejna dobra taktyka odchudzania. Zamiast siedzieć przed telewizorem, wyjść na zewnątrz i bawić się w śniegu, gry w tenisa lub popływać. Nawet po prostu iść na spacer to dobra rodzina działalności.

Innym zdrowe Plan dla rodziny będzie kemping i wędrówki wakacje. Weź ze sobą zdrowej żywności na posiłki i przekąski. Sprawdzić szlaków turystycznych, które będą odpowiednie do wieku dzieci. Myśląc odchudzania dla swojej rodziny, nie myśleć o diecie; myśleć o zdrowy tryb życia.

– autor artykułu