na jakie studia jest potrzebna biologia

na jakie studia jest potrzebna biologia Moje uczucia winy ustąpiły i wykopał daleko w kartonie, kończąc taką niezdrową przekąskę w mniej niż pięć minut. Nie rozumiejąc takie skutki w czasie trwania mojego jedzenia szał, ja później gardził się mocno po skończyłem.

Czułem się zawstydzony. Nie mogłem uwierzyć, jak udało mi się to zrobić z moim ciałem po poświęcając tyle w ciągu ostatnich czterech miesięcy. Jednakże, z wahaniem, powiedziałem sobie, że to tylko jednorazowa sprawa i nie powtórzy. Niemniej jednak, jak tylko to powiedział, kolacja gorąco wokół i było powrotem do stołówki.

na jakie studia jest potrzebna biologia

Początkowo sytuacja poszło gładko. Wybrałem kilka z kurczaka, warzywa i owoce chętnych do pokonania wszelkich bardziej ukryte pragnienia. Gdy dotarłem do kasy, od razu stał się pokonać dzięki szerokiemu zamrażarki wypełnione lodami. I mechanicznie otwierany szklany sufit, podniósł zamarzniętym poprzeczkę chichot, a zapłacił za moją kolację. Tym razem bez tylu winnych myśli, zjadłem kolację wraz z barze za chichot. Podobnie jak obiad, po zjedzeniu takiej dissert Czułam się nieswojo, co robię z moim ciałem. Taka sama sytuacja gorąco przez cały orientacji (trzy dni) z tymi samymi myślami reoccurring po każdym posiłku została zakończona. I stracił bitwę; moja motywacja nie było, a ja wróciłem do starych nawyków.

na jakie studia jest potrzebna biologia

Po powrocie do domu, od razu podszedł do mojej łazience i dostał na skali. Spodziewając się, aby zobaczyć duży margines pod względem masy zdobyte, nie byłem rozczarowany, kiedy waga pokazała numer pięć funtów cięższy niż jestem przyzwyczajony. Od tej chwili podjąłem zobowiązanie do zrobienia, co mogłem, aby wrócić do moich zdrowych zwyczajów.

I w końcu stało, ale proces ten był jednym z najtrudniejszych i przeżyła; było jeszcze trudniejsze, niż kiedy po raz pierwszy zdecydował się przejść na dietę cztery miesiące wstecz. Musiałem walczyć takich pragnień z niesamowitą siłą i motywacją.

– autor artykułu