jakie studia gwarantuje matura z geografii

jakie studia gwarantuje matura z geografii

Imię jeden czarny African serial animowany

„Transformers”, „Voltron”, „Super Ted”, „Fun Factory ‚,’ Thundercats”, „Battle of the Planets”, lista jest długa on.Most z nas dorosłych, którzy dorastali w Afryce pamiętają oglądać te programy, gdy byliśmy dzieci. Programy te pomogły nas nauczyć wszystkiego od arytmetyki i angielskim, aż po moglibyśmy pokonać bardzo silny Decepticony robota w przypadku, gdy zajdzie taka potrzeba. W rzeczywistości, programy takie jak Ulicy Sezamkowej uczy nas ogólnych umiejętności życiowych.

Teraz szybko do przodu kilka lat. Teraz masz swoje własne młode rodziny i chcesz oglądać bajki ze swoimi małymi dziećmi. Obecnych upraw kreskówek, takich jak Dora the Explorer i Peppa Pig są świetne. Ale co zrobić, jeśli chcesz oglądać kreskówki lub animację, która odzwierciedla pewną część swojego dziedzictwa czerni i afrykańskiej? Jak o jednym, który jest dostępny w głównych językach afrykańskich więc dzieci mogą uczyć się języka ojczystego? Można wymienić jeden prawdziwie międzynarodowy program dla dzieci, który został zaprojektowany i wyprodukowany w Afryce? To trudne, prawda?

To prowadzi nas do następnego pytania. Czemu? Istnieje wiele przyczyn takiego stanu rzeczy.

Obejmują one;

Brak wsparcia finansowego ze strony sektora publicznego i prywatnego: banki na przykład zobaczyć animację jako ryzykowne przedsięwzięcia. W rzeczywistości w krajach takich jak banki Nigeria tradycyjnie unikał od wspierania sektora rozrywki z produktów finansowych. Są one obecnie rozmowy z sektora kreatywnego, w jaki sposób mogą one współpracować w przyszłości. Także instytucje, takie jak Bank Światowy zobowiązał fundusze, które pomogą branż, takich jak Nigerii Nollywood więc rzeczy są patrząc w górę. Jako animacja sektor sub to nie powinno być teoria skapywania w przyszłości.

– autor artykułu